Ak hľadáte tip na darček pre vašu sestru, priateľku, manželku, mamu, kolegyňu, kamarátku, učiteľku alebo ktorúkoľvek ženu vo vašom živote, ste na správnom mieste. 

Sme ženy a chceme našimi šperkami potešiť všetky ženy, ktoré ich dostanú. A preto sme si pre vás pripravili zopár tipov na darčeky pre ženy vo vašom živote.
Nechajte sa inšpirovať.

Darček pre sestru

Narodeniny, meniny, Vianoce alebo akýkoľvek iný sviatok v roku. Sestru poznáte dobre a preto častokrát viete, čo darujete. Náš tip je praktický a pritom veľmi efektný. Darujte saténovú scrunchie gumičku, alebo rovno celú sadu. 

                                                                                         

Darček pre kamarátku

Čo kúpiť kamarátke k narodeninám, možno k tým okrúhlym, ktoré by si mohla zapamätať? Jedinečný darček pre milovníčky výrokov a predovšetkým Malého princa je náš oceľový náhrdelník s posolstvom. Malý princ je nadčasový a poteší. Chirurgická oceľ je vhodná aj pre alergikov a tak to nebude krok vedľa. Čo vy na to?

                                                                                                 

Darček pre priateľku

Ste spolu už nejaký ten týždeň, mesiac, rok... A každé výročie vás potrápi, čo jej máte kúpiť? Viete, že ženu šperkom neurazíte? Teda, pokiaľ je zvolený správne. Prsteň by ju možno troška vystrašil ak nemyslíte práve na zásnuby. Ale také náušnice v tvare srdiečok by mohli potešiť nielen na Valentína. 

                                                                                             

Darček pre manželku

Už ste zopár rokov spolu, máte čo to za sebou. Dobré i zlé, ako ste si sľubovali. Chcete ju potešiť, možno nie práve na jej sviatok, ale aj v obyčajný deň. Poďakovať sa alebo sa ospravedlniť. Siahnite po krásnej sade z titánu s minerálom. Tento šperk bude hrdo nosiť.

                                                                                                   

Darček pre mamu

Idete na slávnostný obed osláviť narodeniny svojej mamky. Praktické darčeky máte nakúpené, ale ešte si to žiada niečo výnimočné. Niečo, čo by podčiarklo výnimočnosť danej chvíle. Malý šperk by isto potešil. Nemusí to byť hneď šperk s diamantom alebo z drahých kovov. Kvalitné šperky z titánu a chirurgickej ocele sú dnes taktiež nádherné. Siahnite napríklad po titánovej sade s mačacím okom. Neutrálna strieborná farba a biely minerál sa hodia stále.

                                                                                                       

Darček pre spolužiačku

Pozvala vás na párty a chce osláviť svoje narodeniny. Čo tak jej kúpiť. Váš rozpočet - vreckové však na drahé darčeky nestačia. Siahnite po milom darčeku v podobe brošne. Čo tak brošňa líšky z Malého princa alebo umelecké dielo? Inšpirujte sa v našej kolekcii s brosňami. 

                                                                                                 

Darček pre kolegyňu

Kvety a bomboniéra. To niekedy stačí, inokedy chcete ešte nejakú maličkosť. Pre kolegyňu doktorku môžete zakúpiť malú milú brošňu stetoskopu. A kolegyňu v akomokoľvek inom odvetví isto potešia malé oceľové náušnice s perličkami.

                                                                                                     

                                                                                             

Darček pre pani učiteľku

Končí sa školský rok, alebo má vaša pani učiteľka výročie? Čo by ju potešilo, neurazilo a pozdvihlo jej šarm? Kvetom potešíte vždy, malé prianie a sladkosť. Ale darujte aj niečo, čo jej vás bude pripomínať. Brošňa v podobe vtáčika bude symbolom, že vás učila lietať, aby ste raz životom mohli letieť sami. 

                                                                                                   

Darček pre dcéru

Začína sa puberta a vy chcete aj tak darovať okrem vreckového aj malý darček. Praktickým darčekom nikdy nič nepokazíte. Takúto slečnu poteší jej vlastná šperkovnica. Menšia alebo väčšia? To už je na vás, vy ju predsa poznáte a možno vám niekto poradí. U nás si isto vyberiete. 

                                                                                                       

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------