V prvom rade by sme upriamili pozornosť na to, že naše scrunchies gumičky sú vyrobené na SLOVENSKU. My samé látky na ich výrobu vyberáme, ideme si ich osobne obzrieť, chytiť a rozhodujeme sa aké farebné kombinácie zvolíme.

Kúpou našich scrunchies teda podporujete obchody predávajúce na slovensku látky i materiály, krajčírku, ktorá má vlastnú malú dielničku. Všetky gumičky si sami nakreslíme, prototypujeme a skúšame. Každá z nás má doma zopár našich výrobkov, ktoré najprv vyskúšame, a až sme spokojné, ponúkneme ich vám. 

Dokonca jednu takú nosieva Dominika Stará, ktorej sme poslali malý darček. Na fotkách ju máva nielen vo vlasoch, ale aj na zápästí...

A to sme chceli. Aby naše gumičky boli multi...

Čo to teda znamená?

No že naše gumičky poslúžia aj inak, ako len ozdoba do vlasov. Predovšetkým gumička scrunchie s uškami. 

Scrunchie s uškami

Túto gumičku sme si vymysleli, nakreslili, vystrihli, prototypovali a skúšali. Páči sa nám, aká je variabilná.

Ušká tejto gumičky sú na nej vlastne iba previazané a preto môžete gumičku nosiť ako:

1. gumičku do vlasov bez ušiek

2. gumičku do vlasov s uškami

3. ušká môžete previazať do vrkoča,  alebo na kabelku a doplniť tak outfit

Ďalšie možnosti ako využiť scrunchie - krásny doplnok na zápästie ako náramok. Ušká previazať na zápästie ako náramok. Gumičkou môžete previazať malý diár, alebo knihu aby sa vám v taške neotvárala. 

Takáto gumička by mala byť stále po ruke. V taške alebo na zápästí. Niekedy vietor rozfúka vlasy a je lepšie si ich zopnúť. Pohodlný vrkoč rozžiaria krásne farebné ušká scrunchie gumičky. 

Nechajte sa inšpirovať :)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------