Najkrajšie darčeky sú tie darované z lásky. Ak darujete to, čo druhého skutočne poteší. Poznáte jeho priania, jeho záľuby a viete, ako mu urobiť radosť. Niekedy však takýto darček nestihneme zohnať a tak prichádza na rad improvizácia. 

My vám s tým vieme pomôcť. Vyrobte šekovú knižku na rôzne drobné služby, ktoré dokážu skutočne potešiť. Darujte možnosť si kedykoľvek počas roka vybrať darček od vás. 

Pripravili sme si pre vás šekovú knižku, ktorú si jednoducho vytlačíte, nastriháte a zopnete. V našom pdf, ktoré si môžete stiahnúť zadarmo, sú aj voľné stránky, kde môžete dopísať svoj vlastný text. Skúste zapojiť fantáziu a porozmýšľajte, čo ten druhý skutočne miluje.

Okrem koláčika, večere, pivka alebo pohárika vínka si môžete darovať aj wellness pobyt, masáž, kino. Darujte len tie služby, ktoré skutočne chcete urobiť a viete, že kedykoľvek bude šeková knižka použitá, nebudete nahnevaný, že ste takýto dar dali. 

Potešiť týmto darčekom môžete nielen pod stromček, ale aj na Valentína, narodeniny alebo výročie. Radosť urobíte partnerovi, kamarátke, deťom ale i mamke alebo kolegom. 

Prajeme krásne sviatky plné pohody a porozumenia. Radosť aj vďaka takýmto malým a originálnym darčekom.

team  FeMale