Kratšie, dlhé, kučeravé, rovné alebo vlnité. Vlasy sú koruna ženskej krásy, tak sa vraví. Naše scrunchies gumičky pôsobia luxusne a sú skutočne veľmi pohodlné.

Prečo scrunchie gumička?

Gumička scrunchie je krásna ozdoba. Niet pochýb, že účes oživí. Pri správne zvolenej farbe, kedy nezanikne, ale zvýrazní účes, dokáže úputať pozornosť. 

Je praktická. Môžete si ju natiahnúť na ruku a pôsobí ako dekorácia a prípade nutnosti si ňou zopnete pohodlne vlasy. 

Je pohodlná pre vlasy. Vlasy takto zopnuté nie sú veľmi namáhané. Na saténe sa vlas zbytočne netrie ale ľahko sa zošmykne. Pri bavlnených scrunchies sú zase vlasy v mäkkom zovretí a to ich tak nenamáha. 

Pre aké vlasy je scrunchie vhodná? 

Pre všetky typy vlasov a účesov, okrem tých veľmi krátkych, ktoré neviete ani zopnúť. Je vhodná aj pre malé slečny. Či si už robíte obyčajný vrkoč, drdol, alebo vlasy zapletáte, scrunchies vám bude držať a nebude vám padať. 

Aké účesy dokážete so scrunchie gumičkou vyčarovať?

Pripravili sme si pre vás zopár inšpiratívnych obrázkov, aký účes s našimi gumičkami viete vytvoriť. Potrebujete iba bežné prostriedky, ktoré máte doma. Hrebeň, kulmu alebo žehličku na vlasy a našu scrunchie.

1. Nízko položený cop

Vlasy si upravte žehličkou alebo kulmou a potom si ich zopnite do gumičky na krku. Použili sme našu scrunchie s uškami. Ušká padnú popri vlasoch a tak krásne oživia účes. 

2. Polozopnuté vlasy

Vlasy si rozdeľte na polovicu, spodnú časť nechajte rozpustenú a horné vlasy zachyťte do chvosta. Gumičku môžete obtočiť toľkokrát, aby vlasy držala. Tento účes je krásny na leto a s letnými šperkami krásne zvýraznia letný outfit. Môžete použiť aj scrunchie s uškami.

3. Francúzsky drdol

Vlasy si uchopte rukou akoby ste si chceli urobit klasicky cop. Potom ich obtočte pri hlave a celý drdol zachyťte scrunchie gumičkou. Veľmi elegantný a ženský účes. Na kávičku ako z francúzskeho predmestia, pracovné stretnutie i rodinnú oslavu.

4. Polovičný drdol

Malý drdol si viete spraviť aj vyššie a spodné vlasy nechať rozpustené. Tu vám scrunchie gumička krásne vynikne a preto sa nebojte zvoliť aj výraznejšie farby alebo aj mohutnejšiu scrunchie, či scrunchie s uškami, ktoré krásne padnú na rozpustené vlasy. 

5. Zapletený vrkoč

A k Francúzsku sa ešte vrátime. Krásny zapletený vrkoč a na konci scrunchie pôsobí veľmi romanticky. Ak si ho prehodíte dopredu, v lete bude hviezda. Gumičku zlaďte s outfitom a isto zažiarite. Takto viete aj z vrkoča spraviť drdol ak vás pri prechádzke omrzí mať vrkoč. Postu je rovnaky ako pri drdole - vlasy zapletene do vrkoča si stočte a zachyťte gumičkou.

6. Vysoko položený cop

Praktický a obľúbený účes na každý deň. Vlasy zopnuté vysoko krásne padajú. Schrunchie gumička ich svojou mohutnosťou krásne nadvihne a drží ďalej od hlavy, čo zaručuje tento bohatý efekt. 

Tipy na záver

V lete sa nebojte voľných pramienkov, ktoré si necháte popri tvári. Pôsobia veľmi žensky a romanticky. Doplnené o krásne šperky a rúž budete neodolateľná. Opálená pokožka a vôňa kávy, už sa tam vidíte?

V lete sa nebojte aj krásnych sviežich farieb. Výrazných vzorov a gumičiek s uškami. Tie vedia krásne oživiť váš účes a sú na leto ako stvorené.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------